2017-2018




 

Üsküdar Kaymakamlığı, Üsküdar Belediyesi, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Şehrim Üsküdar konulu resim yarışmasında 8B sınıfından Çağla Sevim   İlçe İkincilik ödülünü kazanmıştır. Öğrencimizi kutluyoruz. 

 

 

ÖDÜL TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 



 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Burhan Doğançay Müzesi ' nin düzenlediği 14. Burhan Doğançay
Resim Yarışmasında 7B sınıfından Celal Ekşi' nin çalışması sergilenmeye değer bulunmuştur.Öğrencimizi kutluyoruz.

 

 

 

 


 


 


 




 

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Burhan Doğançay Müzesi 'nin ortaklığında düzenlenen 14.Burhan Doğançay Resim Yarışması'nda 7A sınıfı Zeynep Çakır 3. lük ödülünü kazanmıştır.
Öğrencimizi kutluyoruz.
 



 

 

Aydın Doğan Vakfı-Yaratıcı Çocuklar Derneği'nin birlikte düzenlemiş olduğu SANAT konulu 11.Karikatür Yarışmasında 8B Tanay Okur, 6A Tuna Yılmaz 'ın çalışmaları sergilenmeye değer görülmüştür.Öğrencilerimizi kutluyoruz.




 

   
   
   
   



 

Konusu “Mahallem” olan 12. “Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması”nın sonucunda:

ORTAOKUL

8. Sınıf – Ödül  Tanay Okur

8. Sınıf – Sergileme Genar Altınışık

GENAR ALTINIŞIK

TANAY OKUR

İLKOKUL

 

1A SINIFINDAN PELİN AKYILDIZ,

1B SINIFINDAN ULUÇ YAMAN VE

2A SINIFINDAN DENİZ ÇAKMAKLI’NIN ESERLERİ ÖDÜLE,

1B SINIFINDAN ZEYNEP NİL TEKOL İLE

2A SINIFINDAN NEHİR TÜRETGEN’İN ESERLERİ İSE SERGİLENMEYE DEĞER GÖRÜLMÜŞLERDİR.

 

2A NEHİR TÜRETGEN

 

1B ULUÇ YAMAN

 

2A DENİZ ÇAKMAKLI

 

1B ZEYNEP NİL TEKOL

 

1A PELİN AKYILDIZ

 

 




 

     Gemi Mühendisleri Odasının düzenlediği  “Çocuk ve Gemi “ konulu resim yarışmasında, okulumuz

2A sınıfın öğrencilerinden  Melih Koray’ın eseri, 1.ve 2. Sınıflar kategorisinde dereceye giren 5 eser arasında 4. olmuştur.


Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz…2A sınıfı öğrencilerinden  Ayşe Ekin Gümüş’ün eseri ise 1.ve 2. Sınıflar kategorisinde sergilenmeye değer  20 eser arasına girmiştir.

Okulumuz 1-A sınıfı öğrencilerinden Mustafa Ali HACİYANLI’nın eseri 1. ve 2. sınıflar kategorisinde sergilenmeye değer 20 resim arasına girmiştir.




 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Üsküdar Şubesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 16.sı düzenlenen '' Çağdaş Toplum Olmada Sanat'' konulu resim yarışmasında
7B Nisan Miroğlu ve İpeknaz Türkkan mansiyon ödülü kazanmışlardır.Öğrencilerimizi kutluyoruz.




 

Lions Kulübün düzenlemiş olduğu Barış Posteri konulu resim yarışmasında :

6A sınıfından Elif Eylül Atasoy ve

Ece Ada Türküler'in çalışmaları sergilenmeye değer görülmüştür.




 

"ENERJİ KAYNAKLARININ VERİMLİ KULLANIMI” KONULU RESİM YARIŞMASINDA :

2A AYŞE EKİN GÜMÜŞ İLÇE 1.LİĞİNE, 

4A YAĞMUR SARIÇAM İLÇE 2.LİĞİNE LAYIK GÖRÜLMÜŞLERDİR.

 




 

7B sınıfı öğrencimiz Veli Eren Aybaş

İstanbul İli Kış şampiyonasında 12-13 yaş erkekler 200 metre çift palette İstanbul 2.'ligini kazanarak gümüş madalya almıştır.

Öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.




 

Okul sporları Gençler-Yıldızlar Cimnastik müsabakalarında 3.dereceye adını yazdıran okulumuz öğrencisi İpek Naz Türkkan'ı kutluyoruz.

   



 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından "Enerji ve Enerji Kaynaklarının Verimli kullanılması" konulu resim yarışmasında , ilçemiz çapında dereceye giren BİRİNCİ 2A Ayşe Ekin Gümüş ve İKİNCİ 4A Yağmur Sarıçam'ı kutluyoruz.