İlkokul Haberler

          

  Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün İlkokul öğrencileri arasında düzenlediği "Enerji Verimliliği" temalı resim yarışmasında okulumuz 3A sınıfı öğrencisi Ayşe Ekin Gümüş Üsküdar ilçe 1.si  olmuştur. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 


  


 


 


 
 

 
 

 

       Pratik Matematik ekibinin okullarda eğitim sisteminin icine girmiş ve ders desteği olarak sınıf seviyelerine göre farklı yaş grupları için farklı konu başlıklarına göre uyguladığı bir pekiştirme atölyesidir. Öğrencilerimizin, müfredat programına uygun olarak belirlenen konu başlığına göre, pekistirme atölye calışmalarına katılmalarının öğrendikleri konuları pekiştirmesi, eğlenerek öğrenmesi ve matematik becerilerini geliştirmesi açısından çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.  26/27- Aralık 2018 tarihlerinde ilkokul öğrencilerimize  MATEMATİK SAATİ uygulaması yapılmıştır.

 

 
 

  ULU ÖNDERİM,

  İlke; temel düşünce, prensip, dünya görüşü demektir. Her toplumun kendine has bir amacı vardır. Toplumlar geleceğe yönelik çabalarında bu amaçtan hız alır ve güçlenirler. Amaçsız toplumlar, çağın gerisinde kalır. Türkiye senin ilkelerinin ışığında, çağdaş bir devlet olmuştur. Bizler, bu ilkeleri çok iyi biliyoruz, koruyoruz ve daima da koruyup, yaşatacağız.

  Ülkemizi, karanlıktan aydınlığa çıkaran toplumumuzu çağdaş yaşam biçimine kavuşturan ölümsüz önderimiz olarak, gönüllerimizdeki erişilmez yerin, asla değişmeyecek, sana olan sevgimiz, saygımız inancımız, artarak sürecektir. İlkelerini ve ideallerini daha ileriye götürmek için yeminliyiz.

  Yüksek huzurunuzda saygı ile eğiliyoruz.

 

 

ÖZEL DOĞAN İLKOKULU

ÖĞRENCİLERİ ADINA

OKUL MÜDÜRÜ

BERRİN NALCI

 
 

 

 

1 OCAK     YILBAŞI
11-18 OCAK

    ENERJİ TASARRUFU HAFTASI

   

 

 
 

ÜLKEMİZİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAK, BU GÜNÜ HAKKINDA YAŞAMAK BİZE YAKIŞANDIR!

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

4B SINIFI ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN RESİMLENMİŞTİR.

 

 

 Doğan Koleji Bilişim Teknolojileri dersi bünyesinde 2013 yılından itibaren  10-18 Ekim haftası Avrupa Kod haftasına katılmaktayız. 

Biz de bu sene 09-21 Ekim 2018 haftasında öğrencilerimizle Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi öğretmeni ESEN ERSAN SEVDİM rehberliğinde eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek ve öğrencilerimizin programlama yeteneklerini ateşleyecek etkinlikler düzenleyeceğiz. Yaş gruplarına göre Bilişim Teknolojileri ders saatleri içinde çeşitli yazılım programları ile öğrencilerin eğlenerek,oynayarak öğrenmesini hedefliyoruz.

 Ayrıntılı bilgi için: http://codeweek.eu/

1AB SINIFLARI ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI:2AB SINIFLARI ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI:

  

 

3AB SINIFLARI ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI:

  

 

6AB SINIFLARI ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI:

 

 
 

 

 

 

Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerimize ulaşmak için TIKLAYINIZ.