Özel Doğan İlköğretim Okulu öğrencilerine 2016-2017 yılı yaz tatiline çıktıkları karne günü  duyurduğumuz bir etkinlik vardı.

             

       YÜZMEK, MÜZİK DİNLEMEK, SPOR YAPMAK, TARİHİ ZENGİNLİKLERİ GEZMEK GİBİ FAALİYETLER, TATİLİN VAZGEÇİLMEZLERİ ARASINDA. TATİLDE İHMAL ETMEMENİZ GEREKENLERDEN BİRİ DE KİTAP OKUMAK. YAZ TATİLİ BOYUNCA, HER GÜN KİTAP OKUMAYA ÇALIŞIN. YAŞ SEVİYENİZE UYGUN HİKÂYE, ANI, GEZİ KİTAPLARI VE DÜNYA  ÇOCUK KLASİKLERİNİ OKUYABİLİRSİNİZ. TATİL ANILARINIZI İÇEREN KİTAPÇIK HAZIRLAYABİLİR, ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFLARLA  RENKLENDİREBİLİRSİNİZ. BİZCE  SANATIN HER DALINDA BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BU ÇALIŞMA, YAZARLIĞA İLK ADIM OLABİLİR. TATİL DÖNÜŞÜNDE OKULA GETİRECEĞİNİZ BU KİTAPÇIKLARI, HOŞ BİR SÜRPRİZ BEKLİYOR OLACAK.

            Duyurumuz dikkate alıp tatil anılarını çektiği fotoğraflarla kitapçık haline getirip teslim eden öğrencilerimizi bir sürpriz bekliyor olacaktı.

            Yaz tatili dönüşünde etkinliğe katılım gösteren öğrencilerimizin kitapçıkları okul dergimizde  yer alacak. 3/A Ali Onur KAYA---3/A Toprak Şentürk---3/A Yiğit Mustafa Koç---3/A Doruk Savaş----4/B  Deniz Yalçınduran---4/B Ceren Ece Baykal    çalışmanın sürprizi olan hediyelerini de tören sırasında aldılar.  Öğrencilerimizi kutluyoruz.

 

          BİZCE  SANATIN HER DALINDA BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BU ÇALIŞMA, YAZARLIĞA İLK ADIMDIR.