Search

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Amacımız;

Her Öğrencinin Sosyal Sorumluluk Projelerine Katılması, Söyleyecek Bir Sözünün Olmasıdır.

 

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle, öğrenci yüreklerimizi, öğrenci ellerimizle birleştirip, daha az şanslı olan kişilere yardım edebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal

Özel Doğan İlk Ve Ortaokulu Öğrenci Meclisi, bugüne Kadar Yaptığı Çalışmalar İle;

173 Engelliye Umut Işığı Oldu!!!

173 Adet Tekerlekli Sandalyeyi, Kadıköy Engelliler Derneği Aracılığı İle İhtiyaç Sahiplerine İlettik…

Toplumsal Duyarlılık

Çevrelerine duyarlı, değerlere saygılı, ülkeye faydalı bireyler yetiştirmeyi amaçlayan okulumuz; Öğrencilerimizin kişisel gelişimleri için sekiz ayrı zeka dalını da harekete geçirecek sosyal etkinlik çalışmalar yapmalarını sağlamaktadır.

Paylaşımcı, yardım sever, araştırmacı, çözüm üretebilen, bilgi alışverişi yapabilen, çevre ve doğanın korunmasına duyarlı gençler yetişmesi için kampanyalar ve projeler hayata geçirilmektedir.
Kardeş okul, bakım evlerini ziyaret ve bu gibi yerlere yardım için okul aile birliği ile iş birliği yapmak, yardım toplamak ve kitaplarını giysilerini ve oyuncaklarını paylaşmaktadırlar.

Ayrıca çevre temizliği, doğanın koruması için geri dönüşümü olan maddeleri toplamak bu derneklerle işbirliği yapmak, ağaç dikmek gibi proje çalışmaları yapmaları sağlanmaktadır.

Facebook
Twitter
LinkedIn

LÖSEV SOSYAL PROJESİ

Teşekkürler Doğan Koleji Ailesi,

Bizler, Doğan Koleji Okul Aile Birliği olarak, çocuklarımıza ve sizlere, sosyal projeler konusunda bu kadar duyarlı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Yaşları küçük, yürekleri kocaman, her yaştaki sağlığına kavuşmayı isteyen çocuklar için aldığımız montlarla biraz da olsa destek sağlayabildiysek ne mutlu hepimize.

LÖSEV’e yaptığımız ve yapacağımız yardımlar sadece bunlarla sınırlı değildir.

Bizler, hem gönüllü üye olarak manevi destek, hem de lösemili çocuklarımızın anneleri tarafından yapılan el emeği ürünlerden satın alarak maddi destek vermekteyiz.

Sizlerin de bu duyarlılığı göstereceğinize inanıyoruz. LÖSEV için yeni sosyal projelerde hep beraber el ele verip destek olmamız dileğiyle…

Teşekkür ederiz.

Okul Aile Birliği