Search

İlkokul Eğitim Sistemimiz

İlkokul eğitimimiz, 21. yüzyılın gerektirdiği tüm becerilere sahip bireyler yetiştirme hedefimiz doğrultusunda planlanmıştır.

İlkokul kademesinde öğrencilerimize görsel, işitsel ve dokunsal, olabildiğince çok ve çeşitli materyal sunmanın önemine inanıyoruz.

Kendi eğitim birimimiz tarafından üniversitemizin danışmanlığında MEB müfredatına uygun olarak geliştirilmiş olan eğitim içeriğimiz gibi dünyaya örnek oluşturan eğitim modellerimiz ile öğrencilerimizin akademik başarısını üst seviyeye çıkarırken, onları kendine güvenen, eleştirel düşünebilen, farklı kültürlere saygılı, yaratıcı, yenilikçi,  üretken bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

İlkokul

Toplumsal Projelerimiz

Amacımız;

Her Öğrencinin Sosyal Sorumluluk Projelerine Katılması, Söyleyecek Bir Sözünün Olmasıdır.

2020-2021 öğretim yılı içinde de toplumsal dayanışma projelerimize hız kesmeden devam edeceğiz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle, öğrenci yüreklerimizi, öğrenci ellerimizle birleştirip, daha az şanslı olan kişilere yardım edebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Özel Doğan İlk ve Ortaokulu Öğrenci Meclisi, bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile;

173 Engelliye Umut Işığı Oldu!!!

173 Adet Tekerlekli Sandalyeyi, Kadıköy Engelliler Derneği Aracılığı İle İhtiyaç Sahiplerine İlettik…

LÖSEV SOSYAL PROJESİ

Teşekkürler Doğan Koleji Ailesi,

Bizler, Doğan Koleji Okul Aile Birliği olarak, çocuklarımıza ve sizlere, sosyal projeler konusunda bu kadar duyarlı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Yaşları küçük, yürekleri kocaman, her yaştaki sağlığına kavuşmayı isteyen çocuklar için aldığımız montlarla biraz da olsa destek sağlayabildiysek ne mutlu hepimize.

LÖSEV’e yaptığımız ve yapacağımız yardımlar sadece bunlarla sınırlı değildir.

Bizler, hem gönüllü üye olarak manevi destek, hem de lösemili çocuklarımızın anneleri tarafından yapılan el emeği ürünlerden satın alarak maddi destek vermekteyiz.

Sizlerin de bu duyarlılığı göstereceğinize inanıyoruz. LÖSEV için yeni sosyal projelerde hep beraber el ele verip destek olmamız dileğiyle…

Teşekkür ederiz.

Okul Aile Birliği